SafeDelete (1.0.81) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Error
is: Feilur

en: Node
is: Knútur

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: About
is: Um
