SafeDelete (1.0.81) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Link
gu: કડી

en: Error
gu: ભુલ

en: Node
gu: નોડ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
