SafeDelete (1.0.81) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Error
it: Errore

en: Node
it: Nodo

en: Published
it: Pubblicato

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: About
it: Informazioni

en: Maintenance
it: Manutenzione

en: Uses
it: Usa

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
