SafeDelete (1.0.81) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Link
ka: ბმული

en: Error
ka: შეცდომა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
