SafeDelete (1.0.81) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Error
lt: Klaida

en: Node
lt: Mazgas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: Uses
lt: Naudoja
