SafeDelete (1.0.81) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Link
mn: Холбоос

en: Error
mn: Алдаа

en: Node
mn: Зангилаа

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
