SafeDelete (1.0.81) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Link
ne: लिङ्क

en: ID
ne: परिचय

en: Error
ne: त्रुटि

en: Node
ne: नोड

en: Published
ne: प्रकाशित

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
