SafeDelete (1.0.81) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Link
ur: ربط

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی

en: Node
ur: نوڈ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Bundle
ur: بنڈل
