SafeDelete (1.0.82) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Published
am: የታተመ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
