SafeDelete (1.0.82) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: Node
az: Material

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: Uses
az: İstifadə edir
