SafeDelete (1.0.82) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Link
hy: Հղում

en: Error
hy: Սխալ

en: Node
hy: Նոդ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Uses
hy: Օգտագործում
