SafeDelete (1.0.82) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Link
jv: Tautan

en: Error
jv: Salah

en: Published
jv: Dipacak

en: About
jv: Ngenani
