SafeDelete (1.0.82) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Type
ms: Jenis

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Link
ms: Pautan

en: Error
ms: Ralat

en: Node
ms: Nod

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
