SafeDelete (1.0.82) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Link
ps: تړونی

en: ID
ps: پېژند

en: Error
ps: تیروتنه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
