SafeDelete (1.0.82) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Link
ro: Legătură

en: Error
ro: Eroare

en: Node
ro: Nod

en: Published
ro: Publicat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: About
ro: Despre

en: Bundle
ro: Pachet

en: Uses
ro: Folosește
