SafeDelete (1.0.82) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Link
vi: Liên kết

en: ID
vi: Mã

en: Error
vi: Lỗi

en: Published
vi: Đã công bố

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
