SafeDelete (1.0.83) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Error
bs: Greška

en: Node
bs: Nod

en: Published
bs: Objavljeno
