SafeDelete (1.0.83) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Link
cs: Odkaz

en: Error
cs: Chyba

en: Node
cs: Uzly

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
