SafeDelete (1.0.83) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Link
cy: Dolen

en: Error
cy: Gwall

en: Node
cy: Nod

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi
