SafeDelete (1.0.83) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Link
fr: Lien

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Error
fr: Erreur

en: Node
fr: Nœud

en: Published
fr: Publié

en: Unpublished
fr: Non publié

en: About
fr: À propos

en: Bundle
fr: Type

en: Uses
fr: Utilisations

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: Menu: @menu
fr: Menu : @menu
