SafeDelete (1.0.83) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Link
nn: Lenke

en: Error
nn: Feil

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
