SafeDelete (1.0.83) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Error
ta: வழு

en: Node
ta: கணு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
