SafeDelete (1.0.84) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
