SafeDelete (1.0.84) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: About
ug: ھەققىدە

en: Maintenance
ug: ئاسراش

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
