Sage Pay (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Credit card details
lv: Kredītkartes detaļas

en: Discover
lv: Atklāt

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: Expiration:
lv: Derīgums:

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Issuing bank
lv: Izdevējbanka

en: (if present)
lv: (ja norādīts)

en: Process card
lv: Apstrādāt karti

en: Order total: @total
lv: Pasūtījuma kopsumma: @total

en: Balance: @balance
lv: Bilance: @balance

en: Charge Amount
lv: Apmaksājamā summa

en: 01 - January
lv: 01 - janvāris

en: 02 - February
lv: 02 - februāris

en: 03 - March
lv: 03 - marts

en: 04 - April
lv: 04 - aprīlis

en: 05 - May
lv: 05 - maijs

en: 06 - June
lv: 06 - jūnijs

en: 07 - July
lv: 07 - jūlijs

en: 08 - August
lv: 08 - augusts

en: 09 - September
lv: 09 - septembris

en: 10 - October
lv: 10 - oktobris

en: 11 - November
lv: 11 - novembris

en: 12 - December
lv: 12 - decembris

en: Start year
lv: Sākuma gads
