Sage Pay (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Start date
sk: Dátum od

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Credit card details
sk: Podrobnosti o kreditnej karte

en: Discover
sk: Objaviť

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Release
sk: Vydanie

en: You have entered an invalid credit card number.
sk: Vložili ste nesprávne číslo kreditnej karty.

en: Expiration:
sk: Expirácia:

en: Card type
sk: Typ karty

en: Card owner
sk: Vlastník karty

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Issuing bank
sk: Kartu vydala banka

en: Process card
sk: Spracovanie karty

en: Order total: @total
sk: Objednávka celkom: @total

en: Balance: @balance
sk: Bilancia: @balance

en: Charge Amount
sk: Účtovaná Suma

en: Charge amount
sk: Účtovaná čiastka

en: Authorize amount only
sk: Schváliť len čiastku

en: Set a reference only
sk: Nastaviť len referenciu

en: Credit amount to this card
sk: Výška sumy pre túto kartu

en: @auth_id - @date - @amount authorized
sk: @auth_id - @date - @amount autorizované

en: Prior authorizations
sk: Prioritné autorizácie

en: Select authorization
sk: Vybrať autorizáciu

en: Capture amount to this authorization
sk: Zachovať množstvo pre túto autorizáciu

en: Void authorization
sk: Neplatná autorizácia

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
sk: @ref_id - @date - (posledné 4) @card

en: Customer references
sk: Predvoľby zákazníka

en: Select references
sk: Vybrať predvoľby zákazníka

en: Charge amount to this reference
sk: Účtovať poplatok za túto predvoľbu zákazníka

en: Remove reference
sk: Odstrániť predvoľbu zákazníka

en: Credit amount to this reference
sk: Pripísať čiastku za túto predvoľbu zákazníka

en: 01 - January
sk: 01 - január

en: 02 - February
sk: 02 - február

en: 03 - March
sk: 03 - marec

en: 04 - April
sk: 04 - apríl

en: 05 - May
sk: 05 - máj

en: 06 - June
sk: 06 - jún

en: 07 - July
sk: 07 - júl

en: 08 - August
sk: 08 - august

en: 09 - September
sk: 09 - september

en: 10 - October
sk: 10 - október

en: 11 - November
sk: 11 - november

en: 12 - December
sk: 12 - december

en: Start year
sk: Prvý rok
