Sage Pay (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Credit card details
fi: Luottokorttitiedot

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: You have entered an invalid credit card number.
fi: Syöttämäsi luottokortin numero on virheellinen.

en: Expiration:
fi: Viimeinen voimassaolopäivä:

en: Card type
fi: Kortin tyyppi

en: Card owner
fi: Kortinhaltijan nimi

en: Card number
fi: Kortin numero

en: Issuing bank
fi: Pankki

en: (if present)
fi: (jos on)

en: Order total: @total
fi: Tilaus yhteensä: @total

en: Balance: @balance
fi: Summa: @balance

en: Charge Amount
fi: Veloitettava summa

en: Charge amount
fi: Veloitettava summa

en: 01 - January
fi: 01 - Tammikuu

en: 02 - February
fi: 02 - Helmikuu

en: 03 - March
fi: 03 - Maaliskuu

en: 04 - April
fi: 04 - Huhtikuu

en: 05 - May
fi: 05 - Toukokuu

en: 06 - June
fi: 06 - Kesäkuu

en: 07 - July
fi: 07 - Heinäkuu

en: 08 - August
fi: 08 - Elokuu

en: 09 - September
fi: 09 - Syyskuu

en: 10 - October
fi: 10 - Lokakuu

en: 11 - November
fi: 11 - Marraskuu

en: 12 - December
fi: 12 - Joulukuu

en: Start year
fi: Aloittava vuosi
