Sage Pay (8.x-1.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: You have entered an invalid credit card number.
ga: Tá uimhir chárta creidmheasa neamhbhailí curtha isteach agat.

en: Card type
ga: Cineál cárta

en: Card owner
ga: Ainm ar an gcárta

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta
