Sage Pay (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Credit card details
pl: Szczegóły karty kredytowej

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Authorize and capture immediately
pl: Autoryzuj i przechwyć natychmiast

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: Card type
pl: Typ karty

en: Card owner
pl: Właściciel karty

en: Card number
pl: Numer karty

en: Issuing bank
pl: Bank wystawiający

en: Process card
pl: Przetwórz kartę

en: Order total: @total
pl: Suma zamówienia: @total

en: Prior authorizations
pl: Poprzednie autoryzacje

en: Select authorization
pl: Wybierz autoryzację

en: 01 - January
pl: 01 - Styczeń

en: 02 - February
pl: 02 - Luty

en: 03 - March
pl: 03 - Marzec

en: 04 - April
pl: 04 - Kwiecień

en: 05 - May
pl: 05 - Maj

en: 06 - June
pl: 06 - Czerwiec

en: 07 - July
pl: 07 - Lipiec

en: 08 - August
pl: 08 - Sierpień

en: 09 - September
pl: 09 - Wrzesień

en: 10 - October
pl: 10 - Październik

en: 11 - November
pl: 11 - Listopad

en: 12 - December
pl: 12 - Grudzień

en: view order
pl: zobacz zamówienie

en: Start year
pl: Rok początkowy

en: Abort
pl: Przerwij

en: Issue number
pl: Numer problemu

en: Expiration year
pl: Rok wygaśnięcia

en: Transaction aborted.
pl: Transakcja przerwana.
