Sage Pay (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: Credit card details
tr: Kredi kartı detayları

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction type
tr: İşlem tipi

en: Release
tr: Sürüm

en: You have entered an invalid credit card number.
tr: Yanlış bir Kredi Kartı numarası girdiniz.

en: Expiration:
tr: S. Kullanma Tarihi:

en: Card type
tr: Kart türü

en: Card owner
tr: Kart sahibi

en: Card number
tr: Kart numarası

en: Issuing bank
tr: Veren banka

en: (if present)
tr: (eğer varsa)

en: Order total: @total
tr: Sipariş toplamı: @total

en: Balance: @balance
tr: Bakiye: @balance

en: Charge Amount
tr: Ücret Tutarı

en: 01 - January
tr: 01 - Ocak

en: 02 - February
tr: 02 - Şubat

en: 03 - March
tr: 03 - Mart

en: 04 - April
tr: 04 - Nisan

en: 05 - May
tr: 05 - Mayıs

en: 06 - June
tr: 06 - Haziran

en: 07 - July
tr: 07 - Temmuz

en: 08 - August
tr: 08 - Ağustos

en: 09 - September
tr: 09 - Eylül

en: 10 - October
tr: 10 - Ekim

en: 11 - November
tr: 11 - Kasım

en: 12 - December
tr: 12 - Aralık
