Sage Pay (8.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Credit card details
ca: Detalls de la targeta de crèdit

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Card type
ca: Tipus de targeta

en: Card owner
ca: Titular de la targeta

en: Card number
ca: Número de targeta

en: Balance: @balance
ca: Saldo: @balance

en: 01 - January
ca: 01 - Gener

en: 02 - February
ca: 02 - Febrer

en: 03 - March
ca: 03 - Març

en: 04 - April
ca: 04 - Abril

en: 05 - May
ca: 05 - Maig

en: 06 - June
ca: 06 - Juny

en: 07 - July
ca: 07 - Juliol

en: 08 - August
ca: 08 - Agost

en: 09 - September
ca: 09 - Setembre

en: 10 - October
ca: 10 - Octubre

en: 11 - November
ca: 11 - Novembre

en: 12 - December
ca: 12 - Desembre

en: Start year
ca: Any d'inici
