Sage Pay (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Start date
is: Hefst þann:

en: Card type
is: Kortategund

en: Card owner
is: Eigandi korts

en: Card number
is: Kortanúmer

en: Issuing bank
is: Útgáfubanki

en: (if present)
is: (ef tilstaðar)

en: Order total: @total
is: Heildarupphæð pöntunar: @total

en: 01 - January
is: 01 - Janúar

en: 02 - February
is: 02 - Febrúar

en: 03 - March
is: 03 - Mars

en: 04 - April
is: 04 - Apríl

en: 05 - May
is: 05 - Maí

en: 06 - June
is: 06 - Júní

en: 07 - July
is: 07 - Júlí

en: 08 - August
is: 08 - Ágúst

en: 10 - October
is: 10 - Október

en: 11 - November
is: 11 - Nóvember

en: 12 - December
is: 12 - Desember
