Sage Pay (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Credit card details
lt: Kredito kortelės duomenys

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Authorize and capture immediately
lt: Autorizacija ir užrašymas iškarto

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: Expiration:
lt: Galiojimas:

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card owner
lt: Kortelės savininkas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Issuing bank
lt: Leidimo bankas

en: (if present)
lt: (jei pateikta)

en: Process card
lt: Tikrinti kortelę

en: Order total: @total
lt: Užsakymo suma: @total

en: Balance: @balance
lt: Likutis: @balance

en: Charge Amount
lt: Apmokestinama Suma

en: Charge amount
lt: Apmokestinama suma

en: Authorize amount only
lt: Tik patvirtinta suma

en: Set a reference only
lt: Nustatykite tik nurodymą

en: Credit amount to this card
lt: Kredito suma šiai kortelei

en: @auth_id - @date - @amount authorized
lt: @auth_id - @date - @amount patvirtinta

en: Prior authorizations
lt: Nepvykę patvirtinimai

en: Select authorization
lt: Pasirinkite autorizacija

en: Capture amount to this authorization
lt: Užfiksavimo suma šiai autorizacijai

en: Void authorization
lt: Nepavykusi autorizacija

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
lt: @ref_id - @date - (Paskutiniai 4) @card

en: Customer references
lt: Kliento nurodymas

en: Select references
lt: Pasirinkite nurodymą

en: Charge amount to this reference
lt: Nurodymo apmokestinimo suma

en: Remove reference
lt: Pašalinti nurodymą

en: Credit amount to this reference
lt: Kredito suma šiam nurodymui

en: 01 - January
lt: 01 - Sausis

en: 02 - February
lt: 02 - Vasaris

en: 03 - March
lt: 03 - Kovas

en: 04 - April
lt: 04 - Balandis

en: 05 - May
lt: 05 - Gegužė

en: 06 - June
lt: 06 - Birželis

en: 07 - July
lt: 07 - Liepa

en: 08 - August
lt: 08 - Rugpjūtis

en: 09 - September
lt: 09 - Rugsėjis

en: 10 - October
lt: 10 - Spalis

en: 11 - November
lt: 11 - Lapkritis

en: 12 - December
lt: 12 - Gruodis

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą

en: Payment failed for order @order_id: @message
lt: Mokėjimas nepavyko užsakymui @order_id: @message

en: Start year
lt: Pradžios metai
