Sage Pay (8.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Credit card details
nn: Opplysningar om kredittkortet

en: 02 - February
nn: 02 - Februar

en: 03 - March
nn: 03 - Mars

en: 05 - May
nn: 05 - Mai

en: 06 - June
nn: 06 - Juni

en: 07 - July
nn: 07 - Juli

en: 10 - October
nn: 10 - Oktober
