Sage Pay (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Credit card details
th: รายละเอียดบัตรเครดิต

en: You have entered an invalid credit card number.
th: คุณใส่หมายเลขบัตรเครดิตไม่ถูกต้อง

en: Expiration:
th: วันหมดอายุ:

en: Card type
th: ชนิดบัตร

en: Card owner
th: เจ้าของบัตร

en: Card number
th: หมายเลขบัตร
