Sage Pay (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (47 entries)

en: Start date
uk: Початкова дата

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Credit card details
uk: Дані кредитної картки

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction type
uk: Тип транзакції

en: Release
uk: Версія

en: Authorize and capture immediately
uk: Уповноважити і списати негайно

en: You have entered an invalid credit card number.
uk: Ви ввели неправильний номер кредитної картки.

en: Expiration:
uk: Дата закінчення дії картки:

en: Card type
uk: Тип картки

en: Card owner
uk: Власник картки

en: Card number
uk: Номер картки

en: Issuing bank
uk: Банк-емітент

en: (if present)
uk: (за наявності)

en: Process card
uk: Обробка картки

en: Order total: @total
uk: Сума замовлення: @total

en: Balance: @balance
uk: Баланс: @balance

en: Charge Amount
uk: Сума стягнення

en: Charge amount
uk: Сума стягнення

en: Authorize amount only
uk: Уповноважити лише суму

en: Set a reference only
uk: Встановити тільки посилання

en: Credit amount to this card
uk: Кредитна сума для цієї картки

en: @auth_id - @date - @amount authorized
uk: @auth_id - @date - @amount уповноважено

en: Prior authorizations
uk: Попередні уповноваження

en: Select authorization
uk: Виберіть спосіб уповноваження

en: Capture amount to this authorization
uk: Списати суму до цього уповноваження

en: Void authorization
uk: Порожнє уповноваження

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
uk: @ref_id - @date - (Останні 4) @card

en: 01 - January
uk: 01 - Січень

en: 02 - February
uk: 02 - Лютий

en: 03 - March
uk: 03 - Березень

en: 04 - April
uk: 04 - Квітень

en: 05 - May
uk: 05 - Травень

en: 06 - June
uk: 06 - Червень

en: 07 - July
uk: 07 - Липень

en: 08 - August
uk: 08 - Серпень

en: 09 - September
uk: 09 - Вересень

en: 10 - October
uk: 10 - Жовтень

en: 11 - November
uk: 11 - Листопад

en: 12 - December
uk: 12 - Грудень

en: view order
uk: переглянути замовлення

en: Payment failed for order @order_id: @message
uk: Платіж для замовлення @order_id зазнав невдачі: @message

en: Start year
uk: Початковий рік

en: Abort
uk: Перервати

en: Issue number
uk: Номер картки

en: Expiration year
uk: Рік завершення терміну дії

en: Debug response: @data
uk: Відповідь для зневадження: @data
