Sailor (2.0.6) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Bottom
be: Знізу

en: Header
be: Загаловак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Highlighted
be: Выдзелены
