Sailor (2.0.6) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Sign up
fi: Rekisteröidy

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Highlighted
fi: Korostettu
