Sailor (2.0.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Bottom
id: Dasar

en: Tabs
id: Tab

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Sign up
id: Daftar

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder
