Sailor (2.0.6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
