Sailor (2.0.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Login
nl: Inloggen

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Header
nl: Kop

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Sign up
nl: Inschrijven

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Already have an account?
nl: Heeft u al een account?
