Sailor (2.0.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Header
ps: سرۍ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
