Sailor (2.0.6) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Login
ru: Логин

en: Bottom
ru: Снизу

en: Header
ru: Шапка

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Sign up
ru: Подписка

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Snow
ru: Снег

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
