Sailor (2.0.6) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Login
sv: Logga in

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Sign up
sv: Anmäl

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Highlighted
sv: Framhävd
