Sailor (2.0.6) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Login
ug: كىرىش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Tabs
ug: جەدۋەل
