Sailor (2.0.6) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Login
uk: Вхід

en: Bottom
uk: Знизу

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Copyright
uk: Авторські права

en: About the author
uk: Про автора

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Snow
uk: Сніг

en: Highlighted
uk: Виділено
