Sailor (3.0.1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Bottom
es: Inferior

en: Header
es: Encabezado

en: Tabs
es: Pestañas

en: About the author
es: Sobre el autor

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Sign up
es: Registrarse

en: Primary tabs
es: Solapas principales

en: Secondary tabs
es: Solapas secundarias

en: Snow
es: Nieve

en: Primary Menu
es: Menú primario

en: Highlighted
es: Destacado
