Sailor (3.0.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Login
fr: Identifiant

en: Bottom
fr: Bas

en: Header
fr: Entête

en: Tabs
fr: Onglets

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Sign up
fr: S'inscrire

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Snow
fr: Neige

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
