Sailor (3.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Snow
kn: ಹಿಮಪಾತ
