Sailor (3.0.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Bottom
pt: Inferior

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Tabs
pt: Abas

en: About the author
pt: Sobre o autor

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Sign up
pt: Inscrição

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Highlighted
pt: Destacado
